Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

 

tekutá bazénová chemie


Úvod » Úprava pH a tvrdosti vody

Úprava pH a tvrdosti vody v bazénu

Bazénová chemie pro údržbu pH v bazénu. pH do bazénu je základním chemickým přípravkem pro bazény. pH do bazénu dodáváme v tekuté, nebo krystalické formě. Tekuté pH do bazénu je vhodné pro rychlou úpravu vody. Krystalické pH je vhodné pro průběžnou úpravu a dávkování. Spotřeba pH pro úpravu 10m3 vody je 80 – 100 g přípravku, který upraví pH o 0,1 stupně.

Řadit podle 
Výrobce 


pH do bazénu

Pro dokonalé fungování bazénové chemie je potřeba udržovat správné pH v bazénové vodě. Pro tento účel používejte přípravky pH plus a pH minus.

Pokud voda v bazénu obsahuje vápník nebo kovy, pak pomůže přípravek Stabilizátor tvrdosti a Metallex. pH v bazénu udržujte v rozsahu 7 - 7,4 pH. V takovém případě dosáhnete optimálních dezinfekčních vlastnosti bazénové chemie.

Ať požíváte chlorovou či brzchlorovou bazénovou chemii, vždy je potřeba nejdříve upravit pH. pH v bazénu je potřeba upravovat i v případě použití slané vody, nebo jiných alternativních zařízení pro dezinfekci vody v bazénu. Nesprávné dávkování pH do bazénu způsobuje nízkou účinnost dezinfekce a následné zakalení vody. Proto platí, že než použijete jakýkoliv přípravek do bazénu, nejdříve upravte pH.

bazénová chemiewww.guaa-chemie.cz