Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

 

tekutá bazénová chemie


Úvod » Chlorová bazénová chemie

Chlorová chemie do bazénu - multifunkční tablety

Chlorová chemie do bazénu pro rychlou úpravu bazénové vody. Chlorová chemie do bazénu ve formě multifunkčních tablet, nebo chlorových tablet a granulátu. Multifunkční tablety do bazénu obsahují chlor, algicid, vločkovač a v případě multifunkčních tablet 4 v 1 i stabilizátor pH. Chlorové tablety obsahují vysoké procento chloru pro průběžnou dezinfekci vody. Chlorový granulát chlor šok a chlor start se zvýšeným obsahem chloru je vhodný v případě vzniku náhlých problémů s bazénovou vodou, nebo na dokonalé pročištění vody na začátku koupací sezóny.

Řadit podle 
Výrobce 
Multifunkční tablety do bazénu

pro úpravu vody v bazénu jsou velice pohodlnou alternativou pro údržbu bazénu.Multifunkční tablety a tablety do bazénu triplex obsahují vše potřebné pro dezinfekci bazénové vody. Všechny přípravky obsahují složku aktivního chloru pro dezinfekci, algicidní složku proti řasám, vločkovač / flokulant / pro vysrážení drobných nečistot v bazénu. Multifunkční tablety obsahují navíc složku pro stabilizaci pH v bazénové vodě. Díky této složce udržíte pH v bazénu bez větších problémů na potřebné hodnotě.

Multifunkční tablety lze lehce dávkovat pomocí plováku na bazénovou chemii, nebo polo automatického dávkovače bazénové chemie. Multifunkční tablety do bazénu účinkují okamžitě a dlouhodobě.

bazénová chemiewww.guaa-chemie.cz