Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Úprava pH a tvrdosti vody » pH PLUS – 5 kg - granulát pro zvýšení pH v bazénu


        

pH PLUS – 5 kg - granulát pro zvýšení pH v bazénu

img

 

Číslo produktu: WW23002/GH0635
cena bez DPH: 324 Kč
cena s DPH (21 %):
392 Kč

Kompletní specifikace

pH plus granulát pro zvýšení pH vody v bazénu 5 kg

pH plus - bazénová chemie pro zvýšení pH bazénové vody. Hodnota pH je nejdůležitějším faktorem při úpravě vody v bazénu. Bez správného pH nebude dokonale fungovat žádná bazénová chemie. Tento parametr je potřeba pravidelně kontrolovat a upravovat. Voda v bazénu napuštěná z vodovodu má zpravidla pH vysoké. Voda ze studny je veliká neznámá. Pokud budete do bazénu používat studniční vodu doporučujeme nejdříve zjistit její pH. Spotřeba pH je taky závislá na počasí a množství koupajících. Kontrolujte a upravujte pH v bazénu pravidelně. Předejdete tak nepříjemnostem se zákalem vody a růstu řasy.

Dávkování do bazénu: 100 g granulátu pH plus zvýší hodnotu pH v 10 m3 vody o 0,1 stupně. pH vody vyjadřuje stupeň kyselosti nebo zásaditosti chemické látky. Hodnota pH se pohybuje v rozmezí 0-14, kdy pH pod 7 značí látky kyselé a pH nad 7 látky zásadité. Aby správně působily desinfekční přípravky v bazénové vodě, je třeba udržovat pH na hodnotě 7,2 - 7,6. Při nedodržení správného pH dochází ke zvýšené spotřebě desinfekčních přípravků, k zákalu vody a k dráždění očí a sliznic koupajících se osob.

Aplikace: Potřebné množství pH plus granulátu rozmíchejte s vodou ve větší plastové nádobě a roztok rovnoměrně rozlijte po hladině bazénu. Poté uveďte do provozu Vaše filtrační zařízení a nechte vodu filtrovat 8 hodin.