Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

 

tekutá bazénová chemie


Úvod » Dezinfekce pro fitness a sauny

Dezinfekce sauny a solária

Dezisan fitness je dezinfekce pro sauny a solária bez chloru. Polymerová dezinfekce s vysokou účinností proti plísním a virům. Dezisan fitness je vhodný pro interiér sauny i pro vnitřní povrchy solárních zařízení. Další vhodné použití přípravku Dezisan fitness je na cvičící nářadí v posilovnách a tělocvičnách.

Řadit podle 
Výrobce 


 

Dezinfekce povrchů ve Fitness zařízeních

Čistota fitness nebo wellness zařízení je základním předpokladem spokojenosti zákazníků. Ideálním pomocníkem pro dosažení čistoty a dezinfekce všech prostor a povrchů je DEZISAN Fitness. Tento víceúčelový prostředek nové generace slouží jako dezinfekce pro sauny, solária, šatny, sprchy, cvičebních strojů, podlah a všech ostatních prostor fitness nebo wellness centra. Díky bezproblémové aplikaci a dlouhodobému účinku dezinfekce přispívá k ekonomice provozu.Pomocí přípravku DEZISAN Fitness budou Vaše zařízení a celý prostor fitness a wellness dokonale chráněny před vlivem bakterií, plísní a virů.

bazénová chemiewww.guaa-chemie.cz