Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

 

tekutá bazénová chemie


Multifunkční bazénové tablety

Bazénová chemie – multifunkční tablety

Multifunkční tablety pro úpravu vody v bazénu se vyznačují dlouhodobým účinkem. Údržba bazénu pomocí multifunkčních tablet je jednoduchá a časově nenáročná. Díky své jednoduché aplikaci a vysoké účinnosti, jsou multifunkční tablety jednou z nejpoužívanějších bazénových chemií.

Multifunkční tablety do bazénu 20g Multifunkční tablety obsahují chlor pro dezinfekci vody v bazénu. Další složkou je algicid, který působí preventivně proti tvorbě a růstu řas.  Vločkovač pro vysrážení drobných nečistot které nezachytí bazénová filtrace. Multifunkční tablety qauttro obsahují navíc složku pro stabilizaci pH v bazénové vodě.

 

Triplex a multifunkční tablety jsou vyráběny ve dvou variantách. Tablety o váze 20g a tablety 200g.

Pro menší bazény a vířivé vany je vhodné používat menší 20g tablety. U bazénů do 20m3 a u vířivek dochází lehce k předávkování. Proto je vhodnější používat menší tablety na úpravu vody. Multifunkční tablety 20g, mají menší plochu, ze které se chemie do bazénu rozpouští. Díky tomu, je i kontrola dávkování jednodušší. Nemůže pak docházet k předávkování bazénu a vířivky.

Multifunkční tablety 200g jsou vhodné pro bazény o objemu nad 20m3. Plocha tablet je větší, tudíž i odevzdané množství bazénové chemie zodpovídá velikosti bazénu.

Multifunkční tablety do bazénu 200gMultifunkční tablety dávkujte do bazénu pomocí plováku pro tablety. Při použití plováku budete moci jednoduše regulovat a kontrolovat stav bazénové chemie. Hojně používaná je metoda vhození multifunkčních tablet do skimmeru. Tento způsob dávkování bazénové chemie nedoporučujeme. Zejména u bazénové chemie na bázi chloru může docházet k degradaci košíku skimmeru. Při dlouhodobém dávkování multifunkčních tablet přímo do skimmeru, může dojít i poškození přívodní PVC trubky od filtrace.

Při správně upraveném pH v bazénové vodě dosáhnete křišťálově čistou vodu, bez větší námahy.


bazénová chemiewww.guaa-chemie.cz