Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

 

tekutá bazénová chemie


Dezisan Fitness

DEZISAN Fitness je bezchlorový dezinfekční přípravek pro sportovní centra

Díky svému antibakteriálnímu, antivirovému a protiplísňovému účinku je DEZISAN Fitness vhodný zejména k dezinfekci povrchů saun, parních lázní, solárií, rehabilitačních van, sportovního náčiní a masážních lehátek. Dále je přípravek vhodný pro dezinfekci povrchů šaten, sprch, umývadel, WC a všech společných prostor sportovních zařízení. Díky své jednoduché aplikaci a dlouho trvajícímu účinku dezinfekce ušetří Váš čas při úklidu prostor.

DEZISAN Fitness je bez barvy a zápachu, tudíž nebude obtěžovat návštěvníky jako jiné dezinfekční přípravky. V neposlední řade DEZISAN Fitness pohlcuje nepříjemné pachy. Díky jeho pravidelnému používání dosáhnete příjemné svěží vůně. DEZISAN Fitness neobsahuje žádná ředidla ani agresivní látky, tudíž neporušuje ani neodbarvuje povrch materiálu na které je používán.

Použití přípravku DEZISAN Fittnes

Přípravek se používá ve formě rozprašovače nebo roztoku. DEZISAN Fitness Spray se aplikuje přímo na ošetřované povrchy. Po aplikaci se nechá zaschnout. DEZISAN Fitness roztok po náležitém zředění rozetřeme na dezinfikované povrchy a necháme zaschnout. Dále je možno použít DEZISAN Fitness přímo do pracího procesu. Přidáním doporučené dávky přípravku do pračky zajistíme pracovním oděvům, prádlu, ručníkům dokonalou ochranu a dezinfekci.

bazénová chemiewww.guaa-chemie.cz