Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » DEZISAN dezinfekce domácnosti » DEZISAN Spray 0,5 l bezchlorová dezinfekce


        

DEZISAN Spray 0,5 l bezchlorová dezinfekce

img

 

Číslo produktu: WW7004/ES069
cena bez DPH: 91 Kč
cena s DPH (21 %):
110 Kč

Kompletní specifikace

Bezchlórový dezinfekční prostředek do domácnosti

 

Bezchlórový dezinfekční prostředek k okamžitému použití pro rychlou dezinfekci ploch, předmětů, nástrojů a těžko přístupných míst postřikem.

Likviduje bakterie, viry, plísně, odstraňuje pachy a dlouhodobě ochraňuje ošetřené povrchy. Neobsahuje agresivní ani hořlavé látky, není dráždivý na kůži a nepoškozuje žádné materiály. Nezanechává nepříjemný zápach, naopak velmi příjemně voní

Použití: Dezinfekce a odstranění zápachu v ledničce, pračce, myčce, odpadkových koších, botách a jiných zdrojů pachů. Je určen pro každodenní ošetření kuchyňské linky včetně vybavení, odstranění plísní a běžnou dezinfekce v koupelnách a na toaletách. Dezinfekce hraček, prádla a jiné.

DOPLŇTE SI SVŮJ ROZPRAŠOVAČ A ŠETŘTE NÁKLADY!
Rozprašovač DEZISAN Spray je vybaven tzv. bajonetovým uzávěrem, který je možno lehce z lahve sejmout a znovu nasadit. Zakupte si také DEZISAN (koncentrovaný dezinfekční prostředek) a nařeďte si novou náplň přímo do rozprašovače. 
Ředění: Nalijte 80 ml DEZISANu na dno prázdného rozprašovače a doplňte do plné pitnou vodou. Takto získáte znovu původní náplň rozprašovače.Z 1 litru DEZISANu je takto možno naředit až 12 rozpršovačů!

 

Výrobky řady DEZISAN byly navrženy pro použití prakticky ve všech částech domácnosti od koupelny až po dětský pokoj. Pravidelným používáním našich dezinfekčních prostředků si výrazně ozdravíte prostředí kolem vás a snížíte rizika onemocnění, případně jejich přenosu. Všechny naše výrobky jsou vodou ředitelné roztoky na bázi polymeru PHMG bez obsahu chlóru, alkoholu, aldehydů a fenolů. Jejich aplikaci tedy neprovází nepříjemný pach agresivních chemikálií. Nepoškozují žádné ošetřované materiály (dřevo, plast, textilie atd.), jsou nehořlavé.

Naše výrobky zabezpečí pravidelným používání bakteriální čistotu domácnosti a její dlouhodobou ochranu před mikroorganismy a plísněmi. Eliminuje pachy v pračkách, ledničkách, odpadkových koších a jiných.

Jak DEZISAN funguje?

Ošetřením vznikne na povrchu tenká polymerová vrstva, která po předepsané expoziční době eliminuje biologické znečištění (bakterie, viry, plísně, houby) na ošetřovaném povrchu, navíc tento ochrání až několik dní a snižuje riziko jeho opětovné kontaminace. Polymerovou vrstvu je možno po předepsané době působení odstranit opláchnutím vodou. V některých případech je to však nežádoucí – zejména tam, kde je biologické zatížení prostor enormní (netýká se povrchů, které přicházejí do přímého kontaktu s potravinami).

Jaké má DEZISAN účinky?

Eliminuje široké spektrum mikroorganismů – bakterie, viry, plísně, houby (včetně TBC, BVDV virus, Vakcinie Virus, Adenovirus, Poliovirus).