Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Bezchlorová bazénová chemie » GUAA-Pool Flock vločkovač 1 litr


        

GUAA-Pool Flock vločkovač 1 litr

img

 

Číslo produktu: WW1012/ES057
cena bez DPH: 113 Kč
cena s DPH (21 %):
137 Kč

Kompletní specifikace

Vločkovač a zjiskřovač bazénové vody

Flokulant, vločkovač GUAA POOL. Tento přípravek pomůže v případě, že se voda v bazénu zkalí. Pomocí vločkovače můžete tento proces zvrátit a voda bude opět čistá. Vločkovač GUAA POOL je možné používat i preventivně. Díky preventivnímu použití snížíte riziko zakalení vody na minimum. Když už se voda zakalí je potřeba přidat takzvanou šokovou dávku flokulantu. Než začnete s větší dávkou vločkovače do bazénu, přesvědčte se je li pH vody v bazénu v rozmezí  7,2 - 7,6. Pokud tomu tak není je potřeba nejdříve pH upravit. Pak bude mít šoková dávka vločkovače ten správný účinek. Nadávkujte vločkovač volně na hladinu bazénu a nechte puštěnou filtraci cca 1 hodinu. Následně odstavte filtraci bazénu na 24 hodin. Nečistota a zákal se usadí na dně bazénu. Stačí vysát dno vysavačem a bazén bude čistý. Vločkovač účinkuje ještě několik dní po jeho nadávkování. Je možné, že bude nutné vysávání zopakovat.

Polymerový přípravek na srážení nečistot je určen na vyvločkování nečistot a odstranění zákalu bazénové vody. Sdruží (vyvločkuje) i velmi jemné rozptýlené nečistoty do větších celků a tyto je možno následně odfiltrovat nebo odsát bazénovým vysavačem.

Dávkování: běžné dávkování 50 ml / 10 m3, zvýšené dávkování na projasnění zamlžené vody 100-150 ml/10 m3. Pozor na předávkování, které může způsobit zákal ve vodě! Vodu je v takovém případě nutno naředit čerstvou vodou.

Četnost dávkování: 1× za 10 dní, při extrémním zatížení nebo vysokých teplotách každých 7 dní.