Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Bezchlorová bazénová chemie » GUAA-POOL Shock 1 l


        

GUAA-POOL Shock 1 l

img

 

Číslo produktu: WW1006/ES054
cena bez DPH: 404 Kč
cena s DPH (21 %):
489 Kč

Kompletní specifikace

Bezchlórová šoková dezinfekce bazénové vody

Bezchlorová bazénová chemie GUAA POOL Shock  slouží k dezinfekci vody bez chloru. Díky vysoké koncentraci přípravku je vhodné shock používat v případě potřeby šokové dezinfekce bazénu. Ideální je požít tento přípravek na začátku sezóny pro dokonalé dezinfikování celého systému bazénu. Chemie GUAA POOL Shock je v hodná i pro zazimování bazénu. Zamezí zahnívání vody , růstu řas a bakterií. Aplikace bezchlorové chemie je velice jednoduchá. Stačí se držet návodu k použití a doporučeného dávkování. Před použitím chemie do bazénu vždy upravte pH vody na 7,2 - 7,4. Dosáhnete nejvyšší účinnosti při dezinfekci bazénové vody.

GUAA POOL shock je určen pro šokovou dezinfekci bazénové vody, při uvedení bazénu do provozu nebo při extrémních podmínkách provozu bazénu - vysoké teploty vody, velký počet koupajících, klimatické podmínky, výskyt řas nebo při jiných problémech. Je vhodný pro všechny typy bazénu s filtrací i bez filtrace a v kombinaci s dávkováním GUAA - OXI zabezpečí rychlou a účinnou dezinfekci. Je charakteristický svým výrazným účinkem proti bakteriím, řasám, virům a plísním.

Je ideální také pro zazimování bazénu na konci sezóny

Ošetřená voda nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice - nezpůsobuje alergie. Nepoškozuje žádné materiály - enarušuje stavbu ani technologii bazénu.

Dávkování: 20 ml/m3 aplikujte přímo do vody.