Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 


        

GUAA-POOL 5 l

img

 

Číslo produktu: WW1009/ES233
cena bez DPH: 1 527 Kč
cena s DPH (21 %):
1 848 Kč

Kompletní specifikace

Bezchlórová bazénová chemie pro větší bazény nad 20 m3

Bezchlorová bazénová chemie GUAA POOL je díky své vyšší koncentraci vhodná zejména pro větší bazény do objemu 30m3. Větší objem vody v bazénu potřebuje větší množství bazénové chemie. Právě proto je koncentrace přípravku GUAA POOL vyšší. Z důvodu vysoké koncentrace je dávkované množství tohoto přípravku do bazénu nižší. Právě proto je vhodný pro větší bazény. Efektivita úpravy vody v bazénu pomocí bezchlorové chemie GUAA POOL je velice vysoká. Doporučujeme důkladně nastudovat návod k použití. Díky přesnému dávkování bude voda v bazénu křišťálově čistá a náklady na bazénovou chemii nebudou vysoké. Z praxe doporučujeme na začátek dávkovat bezchlorovou chemii do bazénu nadvakrát. Takto můžete lépe kontrolovat stav chemie ve vodě.

GUAA POOL je určen pro dezinfekci a hygienické zabezpečení vody v domácích (krytých i venkovních) bazénech s filtrací i bez filtrace. Je charakteristický svým výrazným účinkem proti bakteriím, řasám, virům a plísním.

Ošetřená voda nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice - nezpůsobuje alergie. V použitých koncentracích je šetrný k životnímu prostředí, bezpečný pro člověka, zvířata i rostliny, nepoškozuje žádné materiály - je nekorozivní, pH neutrální, neobsahuje aldehydy, fenoly, je nehořlavý.

Dávkování: 15 ml/m3 přímo do vody každých 10-14 dní v závislosti na zatížení bazénu.