Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Bezchlorová bazénová chemie » GUAA-POOL Junior 1 l


        

GUAA-POOL Junior 1 l

img

 

Číslo produktu: WW1004/ES052
cena bez DPH: 206 Kč
cena s DPH (21 %):
249 Kč

Kompletní specifikace

Bazénová chemie bez chlóru pro menší bazény

Bezchlorová bazénová chemie GUAA POOL Junior je díky své nižší koncentraci vhodná zejména pro menší bazény a vířivé vany. Nižší koncentrace přípravku umožňuje přesnější dávkování pro menší objem vody. Přesnost dávkování chemie do bazénu je velice důležitá. Postupujte proto podle návodu k použití a dosáhnete ve svém bazénu nebo vířivce požadovaného výsledku. U menších vířivek či bazénů je potřeba dbát na to, aby množství nadávkované chemie opravdu zodpovídalo objemu vody. Doporučujeme bezchlorovou chemii přidávat na dva krát. Tím dosáhnete lepší kontrolu nad stavem chemie a snížíte její spotřebu. Když se naučíte používat správně přípravky pro údržbu bazénu tak bude voda vždy čistá a úprava vody nebude vyžadovat tolik času.

GUAA POOL Junior je určen pro dezinfekci vody a likvidaci řas ve všech typech bazénů, s filtrací i bez filtrace. Přípravek je ideální pro ošetření vody v bazénech do 20 m3, dezinfekci vody ve vířivých vanách, whirlpoolech, příp. zahradních jezírkách. Pravidelným dávkováním zajistíte hygienicky čistou vodu po celou sezónu.

Ošetřená voda nepáchne po chlóru, nedráždí oči, kůži ani sliznice - nezpůsobuje alergie. nepoškozuje stavbu ani technologii bazénu - je nekorozivní, pH neutrální, nebosahuje aldehydy, fenoly, je nehořlavý.

Dávkování: 25 ml/m3 každých 10-12 dní v závislosti na teplotě vody a zatížení bazénu.