Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

Odmítnout vše můžete zde.

  Bazénová chemie  Kontakt: 515 915 058  INTERNETOVÝ OBCHOD 

Úvod » Bezchlorová bazénová chemie » GUAA-OXI 1,3 kg


        

GUAA-OXI 1,3 kg

img

 

Číslo produktu: WW1011/ES022
cena bez DPH: 396 Kč
cena s DPH (21 %):
479 Kč

Kompletní specifikace

Bezchlorová bazénová chemie s aktivním kyslíkem

Bezchlorová bazénová chemie GUAA OXI slouží k dezinfekci vody bez chloru. Aplikace přípravku je jednoduchá. Budete li se držet pokynů pro dávkování v návodu, pak bude voda ve Vašem bazénu křišťálově čistá. Při manipulaci s přípravkem na bázi aktivního kyslíku dbejte na zvýšenou opatrnost. Bazénová chemie GUAA OXI může ve vysoké koncentraci poleptat pokožku. Po aplikaci do bazénu se přípravek zředí a nevzniká žádné další riziko. Před použitím bezchlorové chemie vždy zjistěte stav pH v bazénu. Pro správné fungování GUAA OXI je potřeba aby pH bazénu bylo v rozmezí 7,2 - 7,4. V takovém případě bude dosaženo optimálního dezinfekčního účinku bezchlorové chemie.

Oxidační přípravek na bázi aktivního kyslíku pro úpravu bazénové vody a aktivaci bezchlórové dezinfekce GUAA-POOL. V kombinaci s dezinfekčními přípravky GUAA-POOL nebo GUAA-POOL Junior zabezpečí dlouhodobé udržení kvality vody. Voda ošetřovaná tímto přípravkem není cítit po chlóru, nemá dráždivé účinky na oči a sliznice. Oxiduje nečistoty, projasňuje vodu a reguluje správnou koncentraci kyslíku ve vodě.

Dávkování: 200–250 g/10 m3 vody (zarovnaný uzávěr dózy obsahuje cca 100 g přípravku). Ideální způsob dávkování je rozpuštění vypočtené dávky ve vodě (cca 5 l kbelík) o teplotě > 20 oC a následné rozlití po hladině vody. Případně lze roztok aplikovat přímo do skimmeru nebo vyrovnávací nádrže. Četnost dávkování: 1× za 10 - 14 dní, při extrémním zatížení nebo potížích se zákalem vody dle potřeby.